Ülesanne
Tervist foorumlased,
otsustasin, et teen ülesande värgi, mida hakkab lahendama igaüks.
See, kellel on õige lahendus, see saab programmeerija tiitlit endale. (Kui ülesanne on lahendatud, siis järgmine uus ül. tuleb igakord.) Smile

Lahendus jms tuleb saata PM'i teel.

1# Ülesanne - Mr4rtur (Paneb ülesanne siia ja lahendus jms saadate talle PM'i)
Reply
Nii, esimene ülesanne!

Alles hiljaaegu (2 ja pool tundi tagasi) tuli välja sscanf 2.5 (LINK), siis tuleb ülesanne sellega seoses.

Nimelt on nüüd võimalik lisada custom specifiere. Formaat on sscanf(string, "k<nimi>", var). Siis peab koodis tegema sellise callbacki nagu SSCANF:nimi(string[]).

Nüüd ülesande juurde. Ütleme, et meil on RP server, kus on sees maskisüsteem. Osade mängijate nimed on kujul tundmatu NUMBER. GetPlayerName annab aga ikka vastuseks mängija tavalise nime. Kuidas siis saada mängija ID kätte kujult "Tundmatu NUMBER"? Muidugi peab saama ka nime järgi ja ID järgi ID kätte (ja INVALID_PLAYER_ID, kui ei leia kedagi).

Ülesanded saata mulle PMi hiljemalt 4. veebruariks.

Kui tekst jäi segaseks, siis küsi seletust! Wink
Sex, Drums and Rock'n'Roll
Reply
Paar päeva on veel aega! Infoks - minu PMi pole tulnud ühtegi vastust. Seega saates on väga suur võimalus võita! Smile
Reply
wow, päris vana ülesanne, ikka veel pole vastuseid tulnud? Big Grin Mida võita võib üldse Big Grin
[GM] Urban RolePlay BaseScript MySQL, UCP - In-Progress
Reply
Loe kogu tekst läbi saad teada.
Reply
Sain vastuse Smile Aga ülesannet pole vist veel keegi lahendanud? Big Grin
[GM] Urban RolePlay BaseScript MySQL, UCP - In-Progress
Reply
Ühtegi vastust minu PMi pole tulnud. Mis siis juhtus? Kas polegi meil ühtegi inimest, kes selle ära lahendaks?

Lisaks - kas pikendame aega või ongi kõik selle ülesandega? Programmeerija tiitlit keegi siis ei saa.
Reply
Võiksid vähe kergema ülesande mõelda. Smile
jõu kuttit!!!!!!
Reply
Jah, esimeseks ülessandeks võiks natuke kergem asi tulla, Smile Kasvõi siis ilma programmerija tiitlita. Hetkel ma ikkagi jäin nagu kuskilmaal toppama
[Image: signature_big.php?bg=000000&text=FFFFFF&...&bg_image=]
Reply
Oliver Wrote:Jah, esimeseks ülessandeks võiks natuke kergem asi tulla, Smile Kasvõi siis ilma programmerija tiitlita. Hetkel ma ikkagi jäin nagu kuskilmaal toppama
Kus sa toppama jäid? Ma võin anda mõned vihjed ja äkki asi areneb edasi. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)