Skriptide soovimine
Tere!

Kuna aretan siin ise ka väikestviisi roleplay serverit, siis tahaksin abi küsida liikuvate väravate kohta. Liikuvaid väravaid oskan ma ise teha küll, küsiksin hoopis seda, kuidas oli tehtud väravate süsteem PlayOnis? Eelkõige mõtlen seda, kuidas neil see oli tehtud majadel, et ainult kindel inimene sai avada neid, kui ta kas rentnik või omanik oli sellel majal? Ja kas see süsteem oli ka MySQLis ?
Reply
Pole ise selle gm-iga kokku puutunud aga põhimõte on see et mängijal peab olema mingi märge juures, millega saaks võrrelda et kas tal on see luba olemas, kas siis maja omaniku või rentniku nime võrdleb mängijaga näiteks.
Et ma ei tea kuidas sul on need tehtud seal aga pead võtma seal näiteks
new Kasutaja[24];
GetPlayerName(playerid, Kasutaja, sizeof(Kasutaja));
if(MajaInfo[MajaID][Omanik] == Kasutaja)
{
// Kui on omanik, läheb edasi..
}
else if (MajaInfo[MajaID][Yyrnik] == Kasutaja)
{
// Kui on üürnik, läheb edasi...
}
else
{
// Kui ei ole kumbagi siis läheb siit edasi näiteks:
SendClientMessage(playerid, -1, "Sa pead olema selle maja üürnik või omanik et siseneda majja");
}

Või siis lisad veel siia et kas uks on lukust lahti või mis iganes, või siis teed väravatega samamoodi.. Et loodan et said põhimõttele pihta mida mõtled. Kuna ma ei tea kuidas sul need seal on siis panin kiiruga lihtsalt lampi need asjad siia.. aga kui mõttele pihta said siis suudad ehk ise teha õigest..
Vaata lisaks!! Minu tehtud õpetused ja funksioonid mida olen teinud ja kokku kogunud!!

SIIT

By Geto244
Reply
.....
Reply
Mingit odomeetri süsteemi sooviks. Smile

Tänud ette!
Reply
Oleks tarvis sellist süsteemi, mis salvestab sinu väljalogimisasukoha ning ka asjad käes(raha, relvad).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)