Autosüsteem
Hei-hei,
Mõtlesin pikka aega, et kuidas ehitada sellist autosüsteemi..
Kas kellegil on ideid, et mismoodi teha?
Hetkel on mul, et üks variable, mis loeb OnGameModeInit'is AddStaticVehicleEx jms kokku.. ning.. on ka olemas süsteem, mis loeb andmebaasist sõidukeid. Oleks vaja, et ostad nt autopoest (dialoogis) autot, siis lisab sõiduki juurde ning saadab päringu andmebaasi, et tekitada ühe rea juurde ehk niiöelda dünamiiline. Näiteks Nebulos oma.. Kas kellegil on siuke süsteem kasutusel? Äkki võiksite meile ideid jagada.
Reply
On kasutusel aga on ka poolik.

Kui ostab auto( valib dialoogist sobiva auto )

Siis tuleb mul selline kood:
Code:
car = CreateVehicle( Model, 0, 0, 0, color1, color2, 30000 );

CarInfo[ car ][ PosX ] = ...
....
CarInfo[ car ][ .... ] = ...
ja siis ta lisab mul selle rea andmebaasi
Code:
format( query, sizeof( query ), "INSERT INTO `autod` (PosX, ..., Color1) VALUES (%f, ...., %d ) ", CarInfo[ car ][ PosX ], ...., CarInfo[ car ][ ...] );
mysql_query( query );
Aga endal on ka see poolik, selles suhtes, et mul laeb sealt id järgi, aga kui ma olen vahepeal adminina tekitanud auto (/veh ) siis tekivad id kohtadel lüngad ju, nt need mis gm käivitades laetud saavad on 1, 2, 3, aga kui ma olen vahepeal adminautosid teinud ja dialoogiga ostan siis lähevad nende id-eks 20,21, 22.

Natuke segane tekst jah Big Grin

Reply
Missugune süsteem Nebulosel hetkel on? Sama, mis suve lõpul (siis, kui ma veel seal mängisin)?
Sex, Drums and Rock'n'Roll
Reply
(04.03 2012, 16:20)Mr4rtur Wrote:  Missugune süsteem Nebulosel hetkel on? Sama, mis suve lõpul (siis, kui ma veel seal mängisin)?
Peaks jah olema. (Niikuni sama süsteem, mis on olnud RC ja SF ajal.)
Reply
Mina teen tulevikus nimodi ,et lisan OnGameModeIniti alla siis need autod gurpeeringu ja tööd neid autosid mis osta saab lisan databaasi kaudu et näiteks läbi andmebaasi olen lisanud 5 Sentineli siis saab ka osta MÄNGUs ainult 5 sentineli jne ...
Reply
Siis sa pead lisama ju kohe tabelisse igast auto sordist 5 tükki
Reply
Selles ongi asi ei pea kartma ,et midagi sassi läheb
Reply
Aprest, ma kunagi mõtlesin ka, aga ei teadnud, et kas see on hea idee v not.

Aga kui tahad muuta nt id.. siis pead terve ridu ID'sid ära muutma ju.
Reply
Ise teen taolise süsteemi andmebaasiga, kui ükskord asjaga nii kaugele jõuan. Iseenesest mingeid ideid pakkuda pole, kuid arvan, et mysql'iga tuleks asi palju parem välja.
[GM] Urban RolePlay BaseScript MySQL, UCP - In-Progress
Reply
Code:
#define MAX 1000

enum cInfo
{
    cModel,
    Float:cLocationx,
    Float:cLocationy,
    Float:cLocationz,
    Float:cAngle,
    cColorOne,
    cColorTwo,
    cOwner[MAX_PLAYER_NAME],
    cDescription[MAX_PLAYER_NAME],
    cValue,
    cLicense,
    cOwned,
        ....
};

new CarInfo[MAX][cInfo];

for(new idx = 0; idx < MAX; idx++)
{
    AddStaticVehicleEx(...);
}

Ei teagi, et kas see on hea mõte, et kogu sõidukid on andmebaasis... (Nt müügiautod, politseiautod, päästeametiautod, jms)
Või mismoodi..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)