Gamemode Basic Roleplay Script :: Scratch
[Image: as.png]

Et siis pikka juttu pole sorry ,et GM on ingliskeeles aga no ma tegingi selle SA-MPi foorumi jaoks. Ning pääris palju on saatnud mulle kirja ,et päris hea GM ja natuke uurides abi scriptimises või mis viga on siis olen päris palju näinud ,et mu GM on põhjaks võetud.

Kasutajate salvestumine - Y_INI

VERSION 2 FIX:
http://www.upload.ee/files/2105673/Basic...X.rar.html

.rar   Basic_RP_Script_Scratch_FIX.rar (Size: 1.99 MB / Downloads: 17)
Reply
Võiks lisada rohkem infot oma GM'i kohta.
[GM] Urban RolePlay BaseScript MySQL, UCP - In-Progress
Reply
Eelmisele siis:

Basicus pole eriti midagi lisada, ning samahästi saad sa ise ka vaadata mis seal sees onSmile Avastusrõõmu oioi kui palju lolBig Grin

Aprestile:

Hea töö, kasutan isegiSmile
Reply
Väga hea töö Smile Suured tänud, üritan ise ka siis oma oskusi proovile panna ja neid vähe arendada Smile
Kas keegi teeks selle GMi põhjal sellise käsu nagu /teeadminiks?
Ma olen sellel süsteemil uus, olen harjunud LARP süsteemiga. Selleks on vaja, et saada nagu ettekujutus milline see välja peaks nägema, hetkel pole mingi ette kujutust, mis ja kuidas ma sinna panema peaks..
Reply
(06.04 2012, 17:55)AlXx Wrote:  Väga hea töö Smile Suured tänud, üritan ise ka siis oma oskusi proovile panna ja neid vähe arendada Smile
Kas keegi teeks selle GMi põhjal sellise käsu nagu /teeadminiks?
Ma olen sellel süsteemil uus, olen harjunud LARP süsteemiga. Selleks on vaja, et saada nagu ettekujutus milline see välja peaks nägema, hetkel pole mingi ette kujutust, mis ja kuidas ma sinna panema peaks..

Mina sscanf'i asja ei tunne, aga googlest midagi leidsin..
    PAWN Programming
  1. CMD:makeadmin(playerid, params[])
  2. {
  3. new newadmin;
  4. if (sscanf(params,"i", newadmin)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY,"[HitManBro's] /makeadmin [playerid]");
  5. if(!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "[HitManBro's] Only RCON-Admins can do that.");
  6. if(PlayerInfo[newadmin][pAdmin] == 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "[HitManBro's] This player is already an admin.");
  7. PlayerInfo[newadmin][pAdmin]++;
  8. SendClientMessage(newadmin, COLOR_WHITE, "You have been promoted to admin by a RCON-Admin");
  9. return 1;
  10. }

Reply
Ja, sain ise hakkama Tongue
Reply
Pole sinu GM . Mine vaata forum.sa-mp.com leiad samasuguse.
Reply
ta ütles " no ma tegingi selle SA-MPi foorumi jaoks. "
Reply
(08.04 2012, 18:03)t6nn Wrote:  Pole sinu GM . Mine vaata forum.sa-mp.com leiad samasuguse.

Serious facepalm..
See ongi seal tema oma. Nägid et nimed sarnased? Aprezt ja Aprest
Reply
Tõesti kuna ma olin mingi 3 kasutajat teinud sinna samp foorumisse kuna kõikidel kadus ununes pw ära siis tegingi lõpuks Aprezt Big GrinBig Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)