Ekraanikujundus
Hei!
Teen hetkel trucking serverit ja olen saanud päris unikaalseks ja ilusaks asja. Jama nüüd aga selles, et kuigi süsteemid on head, siis ei oska ma neid kuidagi ekraanile ära mahutada. Kellegil äkki tuleb mõtteid, kuidas asjad paigutada?
Pilt:
[Image: sa-mp-167.png]
PS! Ma arvan, et tunnete ära, aga siiski mainin, et GM'i ise oli algselt PPC trucking. Ei näinud põhjust GM'i nullist teha, kui nii hea juba olemas on.
Reply
Spidoka ehk saaks väiksemaks teha?Big Grin siis vb oleks ilusam, eks sa ise näed.
Reply
ciroga samal meelel, ppc trucking parim jah,ise ka kasutan seda Big Grin
ja äkki siis see Kiirusehoidja:V2ljas/sees siis sinna kytus kõrvale? Big Grin
ja seal boonus missioonil trüki viga, "Sa vajad Veoatot kaubahaagisega" Big Grin
[Image: signature_big.php?bg=ffff00&text=000000&...site50.net]
Reply
Isiklik arvamus et see kiiruse hoidja võiks olla samas stiilis kütusega ja kütuse all ning spidokas võiks jah väiksem olla. Isegi käigukast võiks väiksem olla väheke, et mida vähem ekraani nad võtavad seda ilusam ja parem on, aga eks see minu arvamus.
Või siis spidokas seal kus kütus ja need on, ning sama suur kui on mapi ring. Et oleks sellega paraleelselt paremas nurgas, ning siis kütus ja kiiruse hoidja selle üleval või nende vahel. Kindlasti üks asi mis mind isiklikult häirib on see must taust kiiruse hoidjal ja käigukastil, et kiiruse hoidjal võiks kindlasti olla läbipaistev taust.
Reply
Okei. Tänan kõiki nende soovituste eest! Asun kohe katsetama.
Reply
Võiksid nende numbrite asemel sarnaseid täpitähte kasutada. Minagi olen mujadel serverites näinud textdrawi, kus oli sarnased täpitähed olemas. Nebuloses oli ka, kui ma ei eksi. Muidu tekib tunne, nagu oleks Counter Strike 1.6's, kus ei saa täpitähte kasutada...

Tähed, mida on võimalik kasutada textdraw'is.

[Image: 153sosg.png]
Reply
Ma arvan, et kiirusehoidja ja käiguvahetuse võiks kuvada ekraanil ainult siis, kui käiku vahetatakse või kiirusehoidja sisse lülitatakse. Ja siis ka mingi 5 sek äkki? Spidoka liigutaks natuke allapoole ja rohkem ei muudakski.

Minu arvamus.
Sex, Drums and Rock'n'Roll
Reply
ma tõmbasin ka selle GM-i kui mängu lähen ei Connecti ära
Reply
See ei lähe kuidagi selle teemaga siin kokku.
Reply
Kui midagi muudad, siis jagaksid äkki screenshotti? Smile
Sex, Drums and Rock'n'Roll
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)