PROBLEEM, PALUN VAADAKE~!!
Tervist, on siis probleem kui tahan sisse logida ühte serverisse MTA-s
Viskab ette sellise errori:
[Image: Untitled.png]

Proovisin ka re-installi , ei aidanud.
Reply
.. ära logi mta-sse vaid sa-mp-i Big Grin
see on parin lahendus Big Grin
Vaata lisaks!! Minu tehtud õpetused ja funksioonid mida olen teinud ja kokku kogunud!!

SIIT

By Geto244
Reply
Mm, see MTA server? Seda saab mängida ka SAMPis?Big Grin Ei teadnugi Big Grin
Reply
MTA ju täiesti mõtetu!! Tõmba endale samp ja mängi samp serverites!! Palju huvitavamad ja rohkem mängijaid
Vaata lisaks!! Minu tehtud õpetused ja funksioonid mida olen teinud ja kokku kogunud!!

SIIT

By Geto244
Reply
Geto, selle asemel et siin muliseda, võiks üritada inimest aidata..
Mingi tühine loba on mõttetu, inimene teeb teema et vajab abi ja sina ajad mingit sampi loba.

Minupoolne lahendus:
Lase MTA korra maha ja tagasi peale, sul mingi fail jampsib.
SGFCRP @
www.seri0us.eu
IP: 46.105.120.19:9980

Reply
Kes ei oska ingliskeelt.. siis error: "Error downloading requested files. HTTP response code said error. [The requested URL returned error:500][votemanager/votemanager_client.lua]" tähendab:
"Ei ole võimalik alla laadida vajalike faile. HTTP vastus koodile ütleb viga. [Valitud URL tagastab vea:500][votemanager/votemanager_client.lua]"

Ehk ta ei saa alla laadida vajalikku faili!!!
Selleks saad abi siit http://forum.multitheftauto.com/viewtopi...91&t=40865
Seal on mingisugune pastebin kus on mingi parandatud või uuendatud read. Nagu aru sain pead selle asendama.

Natukene lugemist ja googeldamist ja kogulugu!!!
Ei anna pead et see toimib kuna ise ei katseta kuna ei pane enda arvutisse ültse mingisugust MTA-d!!

Ehk saad abi.

SIIT

By Geto244
Reply
(08.01 2013, 03:28)geto244 Wrote:  Kes ei oska ingliskeelt.. siis error: "Error downloading requested files. HTTP response code said error. [The requested URL returned error:500][votemanager/votemanager_client.lua]" tähendab:
"Ei ole võimalik alla laadida vajalike faile. HTTP vastus koodile ütleb viga. [Valitud URL tagastab vea:500][votemanager/votemanager_client.lua]"

Seal on mingisugune pastebin kus on mingi parandatud või uuendatud read. Nagu aru sain pead selle asendama.

Ei anna pead et see toimib kuna ise ei katseta kuna ei pane enda arvutisse ültse mingisugust MTA-d!!

Ehk saad abi.

You sir are a retard. MTA-s on tohutult rohkem võimalusi, kui SA:MPs, see, et MTA serverid Eestis nii tuntud pole, ei tähenda, et see sitt on.

Teemasse ka siis. Google translatet oskab kasutada igaüks.

Kas teema algataja on kindel, et antud server üldse üleval on?
Reply
(25.02 2013, 18:09)DAFUQõige Wrote:  
(08.01 2013, 03:28)geto244 Wrote:  Kes ei oska ingliskeelt.. siis error: "Error downloading requested files. HTTP response code said error. [The requested URL returned error:500][votemanager/votemanager_client.lua]" tähendab:

Ehk saad abi.

You sir are a retard. MTA-s on tohutult rohkem võimalusi, kui SA:MPs, see, et MTA serverid Eestis nii tuntud pole, ei tähenda, et see sitt on.

Teemasse ka siis. Google translatet oskab kasutada igaüks.

Kas teema algataja on kindel, et antud server üldse üleval on?

Sina oled ise retarded!!! Mina avaldasin enda arvamust!!! Ja mina leian et MTA on täielik mõtetus!!! Aga kui sulle meeldib eks mängi..

SIIT

By Geto244
Reply
http://www.eki.ee/dict/qs/
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)