Gamemode Red County Roleplay [Blueberry, Dillimore, Fort Carson]
#31
compile ise ümber, mis seal rasket?
jõu kuttit!!!!!!
Reply
#32
Otsin inimesi, kellega koos serverit teha, kuna pole pikkaaega enam SAMPiga tegelenud ja väga suurt huvi ka pole veel, et siis minu poolt tuleksid hostid värgid, ning ka mõned read skriptis (Niipalju kui veel oskan ja viitsin Big Grin.).

Domeen on olemas, pean aind webhostiga ühendama ja värki.

Igastahes, kellegil soovi koos server avada selle GMiga, eestis muidugi, ning seda uuendama hakata, siis PM!

Võib ka muu GMiga, aga üksi ma teha kindlasti ei viitsi Smile.
Reply
#33
Tere saakside palun aitada parandada 2errori saama asi
C:\Documents and Settings\Omanik\Desktop\Taavi\San\samp03e_svr_R2_win32\gamemodes\ServeriGM.pwn(2​3952) : warning 225: unreachable code
C:\Documents and Settings\Omanik\Desktop\Taavi\San\samp03e_svr_R2_win32\gamemodes\ServeriGM.pwn(4​3609) : warning 225: unreachable code
Palun aitake
Reply
#34
Annaks rea kah?
Reply
#35
Uued asjad kui täna vajutasin Complite
C:\Users\Edik\Desktop\Server\Server\gamemodes\ServeriGM..pwn(23950) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Edik\Desktop\Server\Server\gamemodes\ServeriGM..pwn(39886) : error 004: function "NameTimer" is not implemented
C:\Users\Edik\Desktop\Server\Server\gamemodes\ServeriGM..pwn(43571) : warning 225: unreachable code
C:\Users\Edik\Desktop\Server\Server\gamemodes\ServeriGM..pwn(44529) : warning 203: symbol is never used: "GetPointDistanceToPointExMorph"

RIITAD:
SafeGivePlayerMoney(playerid,-SBizzInfo[i][sbEntranceCost]);
NameTimer();
new string[256];
Reply
#36
Tervist!

Küsimus nüüd et kas on mõtet üritada midagi sellest GM'st arendada? Või on see nüüdisaja standartite järgi väga sitt? Endale iseenesest meeldib, aga pole enam päris mitu head aastat SAMPiga tegelenud ja nüüd avastasin selle siin ja tekkis selline mõte Smile.
Reply
#37
Noh kui aus olla, siis see GM päris sitt. Praegu PWN skriptimisega alustada pole ka mõtet, sest lihtsalt mõttetu ajaraisk oleks see sulle, sest Eesti mängijaskond suht väike. Caupo ja teised räägivad, et päris palju mängijaid, aga tuleb seista silmitsi reaalsusega, et kui Eesti parimas serveris on 30 mängijat, siis samal ajal on välismaa serveris on umbes 150-300 mängijat.
Reply
#38
(19.06 2015, 11:30)Laevamees Wrote:  Noh kui aus olla, siis see GM päris sitt. Praegu PWN skriptimisega alustada pole ka mõtet, sest lihtsalt mõttetu ajaraisk oleks see sulle, sest Eesti mängijaskond suht väike. Caupo ja teised räägivad, et päris palju mängijaid, aga tuleb seista silmitsi reaalsusega, et kui Eesti parimas serveris on 30 mängijat, siis samal ajal on välismaa serveris on umbes 150-300 mängijat.

Seda ma arvasingi, et see GM väga ei kõlba enam Big Grin.
Ning Eesti mängijaskonda pole juba üle aasta korralikku, järjest väheneb tugevalt Big Grin. Ise hakkasin ka rohkem välismaa RP mängima, kuid samas välismaal pole korralikku RP taset, rohkem trolli ja möllu seal.
Reply
#39
(19.06 2015, 11:30)Laevamees Wrote:  Praegu PWN skriptimisega alustada pole ka mõtet, sest lihtsalt mõttetu ajaraisk oleks see sulle, sest Eesti mängijaskond suht väike.

Sinu jutt on väär, kuid kes keelab server rahvusvaheliseks teha?
Reply
#40
Mille osas on minu jutt väär, tõesti mingid 30 aastased jorsid vahest töllerdavad serveris ja siis kaovad igavesti. See on tõesti üks tõsine Eesti server oma 30 mängijaga. Ja lihtsalt suvel aega veeta kodus, mingit koodi kirjutades on eriti mõttetu, kui polegi isegi kool lõpetatud. Tulevikus võid programmeerimise peale tööle lausa minna ja hakata sellega omale elatist teenima, aga lihtsalt väga noores eas ei pea hakkama koodi juba kirjutama.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)