Teamspeak
#1
Tere ! Hetkel otsime inimesi kes tahaksid külastada ka meie Teamspeak 3 Serverit. Pole küll kohustus, aga tule checki üle ehk hakkab meeldima. GO4 Serverid on tulevane uus kommuun milles hakkavad asetsema Cs1.6, SAMP ja minecraft serverid. Hetkel on üks server tellitud, aga seda ei avalikusta me enne kui valmib foorum mis on juba tellitud aadressile http://www.GO4-Serverid.ee . Meie juhtkond on väga sõbralik ning ka meie Teamspeakis on väga palju valikud. Küsija suupihta ei lööda: soovid oma gruppi oma channeli inimeste jaoks? Miks mitte! Valdad enda channelit täielikult. Ole aktiivne näita üles usalduvust ning võimalik on ka teenida koht Teamspeaki Staffi seas/ Abistaja/Moderaator/Ghost(ei küsi kuskil paroole) . Tule vaata kindlasti üle IP >>> 212.187.247.41:9335 või >>> eurots2.gameservers.com:9335 Aitäh.


Lisaks eeltoodud tekstile pakun ise(omanik) võimalust teil kolida ümber meie domeenile. kuna proovin luua ühtset kommuuni siis teeks koostööd.

Saate endale valida kas aladomeeni Teieaadress/GO4-Serverid.ee
Või võite ka asuda meie foorumis mis asub tulevikus aadressil http://www.GO4-Serverid.ee TÄIESTI TASUTA.

Saaksite õigused foorumis oma kategoorias ehk SAMP. Hetkel olete ainuke samp kommuun kellele seda pakkunud olen ning kui vastu võtate siis teistele ei paku.
Ehk lisan ka teie serverid meie foorumi ning ka kõik reklaamid jne. ehk PARTNERLUS

Edasine info kui on soovi siis skype : Aksel.Kangur
Steam /AkselK
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)